Email: sklep@hyundai-kia.pl
Zadzwoń teraz: (0048) 12 21 00 890
INFOLINIA (48) 12 21 00 890
7 DNI W TYGODNIU
Wysyłka z Polski w ciągu 24h
Dołącz do grona zadowolonych klienów z całej Europy

Dostępność Produktów

Dostępność produktów

1. Towar w Polsce.

Jeśli przy produkcie znajduje się informacja „Na stanie” produkt jest dostępny na magazynach w Polsce. Produkty z magazynu polskiego dostępne są „od ręki”, wysyłka odbywa się do 24h od momentu zaksięgowania wpłaty. Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 10.00, w soboty, niedziele i święta są przetwarzane następnego dnia roboczego. Termin realizacji wysyłki zamówionych towarów wynosi do 24 godzin (w dni robocze) od daty potwierdzenia realizacji zamówienia (w przypadku zamówień za pobraniem) lub od daty wpływu środków pieniężnych na konto (przy płatności przelewem), chyba, że na stronie produktu widnieje inny czas dostawy.

2. Towar dostępny na zamówienie.

W przypadku braku Towaru na magazynie (informacja przy produkcie – „Brak w magazynie”) istnieje możliwość zamówienie towaru. Wystawiamy fakturę PRO-Forma a po zaksięgowaniu wpłaty Towar jest dostarczany do klienta max do 60 dni (średnio ok 21 dni). O Szczegóły zapytaj konsultanta e-mailowo pisząc na adres sklep@hyundai-kia.pl

3. Bez niespodzianek

U nas masz pewność, że Twoje zamówienie będzie zrealizowane bez żadnych przeszkód i niemiłych niespodzianek a produkt, który kupisz będzie w 100% gotowy do użytku.